טבעי לשיניים

היי לכולםם

מכיוון שאני מאמינה מושבעת בקסם הטבע לרפא ולמנוע מחלות, החלטתי לשתף אתכם בנפלאות הטבע לטובת השיניים והחניכיים.

צמחים רבים נרתמים למשימה הקשה - מניעת וריפוי מחלות חניכיים, שמירה על השיניים וריפוי הרקמות הרכות. ריכזתי את הצמחים האהובים עליית שניסיתי על בשרי, על מטופליי ועל ילדיי.

לסובלים מאפטות - משחת השיניים "ויקו" הוצאה מאישור משרד הבריאות ולא ניתן לייבא אותה לארץ. שמן זרעי רימונים המופק מזרעי הרימון, שמן פלאים לריפוי פצעים בכל חלקי הגוף ולאו דווקא חניכיים. ניתן לשתות אותו, למרוח אותו, או לטפטף ישירות על האפטה. הוא שמנוני מאוד אבל שווה זהב! (גם הוכח מדעית כי הוא גורם לתאים סרטניים להתאבד)

עוד מלך בטבע שאני לא נפרדת ממנו לעולם - כורכום - לחטוי וריפוי פצעים, מעולה נגד דלקות חניכיים, לאחר ניתוחי חניכיים, השתלות ועוד. מזרז ריפוי, עוצר דימום באופן מיידי גם דימום קשה.

החסרון היחיד הוא צביעת השיניים בצהבהב בשימוש ממושך. (שיננית תטפל בעניין בקלות)

הכנת נוזל כורכום: להרתיח מים עם כף אבקת כורכום, לערבב עד שמשנה את צבעו לכתמתם, כשמתקרר לסנן עם מגבת רב פעמים. והנוזל מוכן לשטיפת פה, שתייה, גרגור.

(לדלקות עיניים לטפטף ישירות לעין עם צמרון או טפטפת אך יש להזהר מטמפרטורת הנוזל שיהיה חמים ונעים ולא חם או קר מידי.) לדלקו בדרכי השתן - לשתות חמים כמו תה, להוסיף קינמון, דבש.

עלי מרווה - נפלאה לשטיפות פה יומיומיות, מחזקת את הרקמות, מונעת ומטפלת בדלקות חניכיים, מכווצת את כלי הדם.

הכנה: כדאי ורצוי שתהיה טרייה.לחלוט במים רותחים, לקרר ולשטוף את הפה. מרווה עלולה להיות רעילה בחליטה ממושכת לכן בכל יום לבצע שטיפה פה ולשפוך את השארית. בכל פעם להשתמש בשטיפה חדשה.

שמן עץ התה - נותן את אותו אפקט של הכורכום, קצת חריף צריך למהול במים. מעולה לשטיפות פה לאחר ניתוחי חניכיים. שמן עץ התה עוזר מאוד במניעת כתמים שחורים על השיניים הנקראים: (Black Line Stain)

לטפטף על המברשת ולצחצח. מומלץ לעשות זאת מיד לאחר ניקוי שיניים אצל השיננית מאחר ושמן עץ התה מסייע במניעת הכתמים ולא העלמתם.

חימר ירוק - לצחצח שיניים עם חימר ירוק, עושה את העבודה, ללא קצף. (להשיג בבתי טבע)

"בריאות לא קונים בכסף אלא בחשיבה נכונה, אנחנו חושבים בשבילך"... (באהבה מGO-שן)

themarker2.png

Featured Posts
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
Recent Posts